Poproś o rzut

Szczegóły

Lokalizacja
Warszawa, Wilanów
Typ nieruchomości
Mieszkanie
Powierzchnia
192.09 m²
Liczba pokoi
5
Typ budynku
Apartamentowiec
Ilość sypialni
4
Ilość łazienek
2
Ekspozycja
Północ, Południe, Wschód, Zachód
Garaż i miejsca postojowe
4
Rok budowy
2022
Numer oferty
NR: 958400
EUROVILLA prezentuje jedyny w swoim rodzaju unikalny apartament wys. pomieszczeń 300mm na parterze w Starym Wilanowie, o pow. 192,09 m2, 5 pokoi, 2 wygodne miejsca garażowe + ogród 300m2.
Na powierzchnię apartamentu składa się m.in:  Salon z kuchnią (53,47m2) Hall, Gabinet, 3 Pokoje, 2 Garderoby, 2 Łazienki, WC i Pralnia.
Wysoki standard wykończenia apartamentu jak i części wspólnych budynku.
Apartament został zaprojektowany z dbałością o komfort mieszkańców oraz estetykę wykończenia. Każdy element przestrzeni został starannie przemyślany, aby zapewnić wygodę codziennego użytkowania.
Część dzienna to przestronny salon połączony z jadalnią, doświetlony dużymi, trzyszybowymi przeszkleniami, które wpuszczają mnóstwo naturalnego światła i zapewniają bezpośredni widok oraz wyjście na ogród o powierzchni około 300 m². Uzupełnieniem tej strefy jest nowoczesna kuchnia z wyspą, wykończona naturalnym kamieniem i wyposażona w wysokiej klasy sprzęt AGD.
Strefa prywatna obejmuje cztery sypialnie, w tym komfortową sypialnię główną z własną garderobą oraz łazienką z podwójnym prysznicem. Do dyspozycji mieszkańców pozostaje również druga łazienka, osobna toaleta dla gości oraz praktyczna pralnia.
Wnętrze utrzymano w eleganckim, ponadczasowym stylu, z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. Wysokie, sięgające trzech metrów sufity dodatkowo podkreślają poczucie przestrzeni i nadają całości wyjątkowego charakteru.

OKOLICA

Apartament położony w świetnej lokalizacji w otoczeniu kameralnej zabudowy jednorodzinnej w Starym Wilanowie. Stary Wilanów to najbardziej prestiżowa lokalizacja południowej części Warszawy, inwestycja znajduje się w samym jej centrum. Wśród willowej zabudowy i cichych spokojnych uliczek, odnajdą Państwo komfort i ciszę, której tak bardzo brakuje w innych częściach miasta. Sąsiedztwo historycznego Pałacu w Wilanowie im. Jana III Sobieskiego z pięknym parkiem przypałacowym i jeziorem, a także licznych placówek dyplomatycznych podnoszą prestiż lokalizacji.

Ważnym aspektem jest także bliskość najlepszych międzynarodowych szkół, takich jak: The British School Warsaw, American School of Warsaw, International European School, Willy-Brandt School, oraz rozbudowa infrastruktura sklepowa (Royal Wilanów 1km, Sadyba Best Mall 2km, FRAC).

DODATKOWE INFORMACJE

Dodatkowo płatne 2 wygodne miejsca parkingowe w garażu podziemnym o wysokości ponad 200cm w tym jedno XXL
Panoramiczne drewniane 3-szybowe okna przesuwne w systemie HS aluminiowe REYNAERS Masterline 8.
Fasada szklana w ramach aluminiowych w systemie Reynaers.
Wyposażenie apartamentów w wysokiej jakości grzejniki kanałowe, sterowane online oraz z paneli naściennych.

Zapraszam na prezentacje

Galeria

Pobierz ofertę

Oferta zawiera wszystkie szczegóły nieruchomości wraz ze zdjęciami.

Zaloguj się, aby pobrać PDF
Warszawa, Wilanów
5 700 000 PLN
29673.59 PLN/m2
Mieszkanie
192 m²
5 pokoi

Jak wygląda proces zakupu

  • [01]

    Ustalenie oczekiwań
    i zakresu poszukiwań

    Spotkanie z Doradcą ds. Nieruchomości Eurovilla, podczas którego analizujemy potrzeby klienta i określamy kryteria poszukiwania nieruchomości – lokalizację, metraż, cenę oraz inne istotne wymagania.
  • [02]

    Prezentacja ofert nieruchomości

    Na podstawie ustalonych preferencji przedstawiamy klientowi wybrane oferty. Organizujemy wizyty, aby zaprezentować nieruchomości spełniające jego wymagania.
  • [03]

    Negocjacje

    Prowadzenie negocjacji dotyczących ceny i warunków transakcji, mające na celu osiągnięcie satysfakcjonujących warunków dla obu stron.
  • [04]

    Ustalenie warunków zakupu

    Po uzgodnieniu ceny i warunków transakcji, formalizujemy ustalenia oraz przygotowujemy odpowiednie umowy.
  • [05]

    Pomoc w finansowaniu

    Oferujemy wsparcie w zakresie uzyskania kredytu hipotecznego lub innych form finansowania, współpracując z brokerami nieruchomości, by pomóc klientowi w pozyskaniu finansowania na zakup.
  • [06]

    Podpisanie umowy

    Po zakończeniu negocjacji i formalizacji warunków, następuje podpisanie umowy sprzedaży lub umowy najmu, finalizując transakcję.
  • [07]

    Przekazanie nieruchomości

    Po podpisaniu umowy, formalnie przekazujemy klucze nowemu właścicielowi lub najemcy, kończąc cały proces transakcji.

Warszawa, Wilanów

192.09 m2
5 700 000 PLN
29673.59 PLN/m2
Zadzwoń