Może jesteśmy sobie pisani.
Sprawdź nasze oferty pracy.

W Eurovilla od ponad 25 lat wspieramy naszych Klientów w wyborze luksusowych ofert nieruchomości w Warszawie, w tym przede wszystkim na Wilanowie, Mokotowie, w Śródmieściu, oraz w Konstancinie. Jesteśmy lokalnymi ekspertami w zakresie zakupu, sprzedaży i najmu nieruchomości premium.

Rośniemy stale, ponieważ stawiamy na wartości takie jak szczerość i rozwój, dzięki czemu nasi doradcy stale podnoszą swoje kwalifikacje, tworzą długotrwałe, bliskie relacje z Klientami i uzyskują liczne rekomendacje.

Z roku na rok przyśpieszamy, dlatego szukamy współpracowników o wartościach podobnych do naszych.

Szukamy talentów

Szukamy Talentów Eurovilla praca

Kiedy pasujesz do nas,
a my do Ciebie.

Czujesz, że praca w kulturalnym środowisku Klientów usług premium oraz Zespole ambitnych, mądrych i życzliwych ludzi jest dla Ciebie? Masz dryg do sprzedaży lub/i dobry i uprzejmy kontakt z ludźmi? Lubisz samodzielnie zarządzać swoim czasem, elastyczność i wyzwania? A może znasz od podszewki dzielnice, które obsługujemy i ludzi z sąsiedztwa?

Każdy z tych powodów jest dobry, by z nami pracować.

Reszty, jeśli potrzebujesz, nauczymy Cię sami z naszym pakietem szkoleń i przy wsparciu Trenerów Wewnętrznych.

Oferty pracy od Eurovilla

Poznaj Twój przyszły Zespół

Eurovilla wyróżnia się na rynku nie tylko wyjątkowymi ofertami nieruchomości klasy premium, ale także doświadczonym zespołem specjalistów, którzy znają segment dóbr luksusowych od podszewki. Eurovilla oferuje przyjazne, przedsiębiorcze i dynamiczne środowisko pracy, w którym cenione jest zaangażowanie i kreatywność.

Kultura organizacyjna Eurovilli jest oparta o wsparcie i życzliwość. Jesteś odpowiedzialny za swoje wyniki, ale otrzymujesz pełne zaufanie, kompleksowy pakiet szkoleń w ramach Akademii Eurovilla, pomoc Zespołu oraz nowoczesne narzędzia pracy (w tym łatwe w obsłudze systemy marketingu online oraz usługi fotografa).

Agenci nieruchomości Eurovilla
Agenci nieruchomości Eurovilla

Poznaj Twój przyszły Zespół