Usługi oferowane przez
Eurovilla

najwyższe standardy obsługi i oferowanych usług

Eurovilla rozszerza zakres oferowanych usług. Poza sprzedażą czy wynajmem nieruchomości, oferujemy doradztwo inwestycyjne na rynku lokalnym, pomoc w pozyskaniu finansowania i wsparcie w procesie administracji dokumentami związanymi z planowaną inwestycją.

Doradztwo
Inwestycyjne

Doświadczenie i zaufanie

Eurovilla od lat współpracuje z lokalnymi deweloperami i inwestorami prywatnymi, oferując najwyższej jakości kompetencje w zakresie analizy rynku i trendów rynku nieruchomości.

Finansowanie
Kredyty

Profesjonaliści z branży

Wspieramy Państwa w procesie pozyskania kredytu, pomagamy wybrać odpowiednie instytucje finansujące oraz dzielimy się naszym doświadczeniem.

Wsparcie
Administracyjne

Optymalizujemy czas i dokumentację

Przeprowadzamy Państwa przez wszystkie etapy przygotowania do inwestycji i pomagamy w uzyskaniu wymaganej dokumentacji.

Dbałość o wygodę klienta
i szybkość działania

Komfort współpracy

Dzięki świadczeniu usług najwyższej jakości, Eurovilla szczególną uwagę przykłada do wygody klienta i szybkości działań w trakcie świadczenia doradztwa. Korzystając z długoletniego doświadczenia i dedykowanych doradców wyróżniamy się najwyższym poziomem wsparcia i zaangażowania.

Kompleksowe usługi
dla rynku nieruchomości

Prawdziwy wymiar doradztwa

Eurovilla oferuje kompleksowe usługi dla Państwa inwestycji na rynku nieruchomości lokalnych. Dedykowane zespoły doradców przejmą Państwa obowiązki pozostawiając strefę komfortu. Doświadczenie zdobywamy na co dzień w rejonie Wilanowa, Mokotowa i Konstancina.

Najczęściej wybierane przez Państwa usługi dodatkowe

Pomoc w pozyskaniu
pozwolenia na budowę

Pomoc w pozyskaniu
kredytu
hipotecznego

Wsparcie administracyjne
obcokrajowców

Wybór zaufanego
notariusza

Profesjonalna usługa
Home Staging

Przygotowanie nieruchomości
na sprzedaż

Pozyskanie
Inwestora

Pomoc w doborze
biura architektonicznego

Spersonalizowane usługi premium

Dedykowane usługi dla Klientów rynku premium

Wszystkie z naszych usług świadczone są z najwyższą starannością i dbałością o bezpieczeństwo, komfort oraz prywatność naszych Klientów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przed i po transakcji zakupu lub sprzedaży nieruchomości.

Jesteśmy przygotowani także do realizowania dodatkowych dedykowanych usług, w zależności od charakteru i Państwa potrzeb. Dzięki elastyczności i profesjonalizmowi Doradców ds. nieruchomości Eurovilla nasze grono Klientów powiększa się o Ambasady, Placówki Dyplomatyczne, Celebrytów i Prezesów, oraz Kadry wyższego szczebla czołowych firm Polskich i Międzynarodowych.