Szukamy Talentów Eurovilla praca

W Eurovilla od ponad 25 lat wspieramy naszych Klientów w wyborze luksusowych ofert nieruchomości w Warszawie, w tym przede wszystkim na Wilanowie, Mokotowie, w Śródmieściu oraz w Konstancinie. Jesteśmy lokalnymi ekspertami w zakresie zakupu, sprzedaży i najmu nieruchomości premium.

Rośniemy stale, ponieważ stawiamy na wartości takie jak szczerość i rozwój, dzięki czemu nasi doradcy stale podnoszą swoje kwalifikacje, tworzą długotrwałe, bliskie relacje z Klientami i uzyskują liczne rekomendacje.

Z roku na rok przyśpieszamy, dlatego szukamy współpracowników o wartościach podobnych do naszych.

Szukamy Talentów do Eurovilla

*Eurovilla operuje w segmencie nieruchomości premium, najbardziej odpornym na kryzys i oferującym atrakcyjne wynagrodzenia.

Średnie zarobki naszych agentów oscylują w granicach 10 000 – 20 000 PLN miesięcznie. Rekordziści zarabiają znacznie więcej.

   Czym cechują się najlepsze agentki i agenci?

Praca w kulturalnym środowisku Klientów usług premium oraz w Zespole ambitnych, mądrych i życzliwych ludzi, wymaga kilku podstawowych cech. To one determinują późniejszą efektywność. Brak doświadczenia czy wiedzy pomożemy Ci nadrobić podczas dwumiesięcznego szkolenia. Przekażemy Ci najważniejsze aspekty naszej pracy, później, pod opieką doświadczonych koleżanek i kolegów z Eurovilli, będziesz nabierać wprawy. Masz dryg do sprzedaży i lubisz pracę z ludźmi? Lubisz samodzielnie zarządzać swoim czasem, elastyczność i wyzwania? A może znasz od podszewki dzielnice, które obsługujemy i ludzi z sąsiedztwa? Musisz być gotowa/gotowy do nienormowanego czasu pracy, z łatwością nawiązywać kontakty. Jeśli wierzysz, że najlepsze relacje są budowane w oparciu o szczerość, a w biznesie należy być uczciwym – jesteś na najlepszej drodze do sukcesu w naszej branży.

Jeśli nie masz doświadczenia w pracy agentki/agenta nieruchomości, zgłoś się do nas – chętnie opowiemy o programie szkoleń Akademii EV i tajnikach naszej branży. Nie zapomnij dołączyć swojego CV i zgody na przetwarzanie Twoich danych na cele rekrutacji.

Jeśli masz już doświadczenie w naszej branży, aplikuj bezpośrednio.

Oferty pracy od Eurovilla

Poznaj Twój przyszły Zespół

Eurovilla wyróżnia się na rynku nie tylko wyjątkowymi ofertami nieruchomości klasy premium, ale także doświadczonym zespołem specjalistów, którzy znają segment dóbr luksusowych od podszewki. Eurovilla oferuje przyjazne, przedsiębiorcze i dynamiczne środowisko pracy, w którym cenione jest zaangażowanie i kreatywność.

Kultura organizacyjna Eurovilli jest oparta o wsparcie i życzliwość. Jesteś odpowiedzialny za swoje wyniki, ale otrzymujesz pełne zaufanie, kompleksowy pakiet szkoleń w ramach Akademii Eurovilla, pomoc Zespołu oraz nowoczesne narzędzia pracy (w tym łatwe w obsłudze systemy marketingu online oraz usługi fotografa).

Agenci nieruchomości Eurovilla

Poznaj Twój przyszły Zespół