EuroVilla-Ville-Miejskie-Biedronki-Pawel-Checinski-Inwestycja
EuroVilla-Ville-Miejskie-Biedronki-Pawel-Checinski-Inwestycja-05

Królewski Wilanów

Inwestycja położona jest w niskiej części Starego Wilanowa, z okolicznym parkiem i Pałacem Sobieskiego w Wilanowie.

Nowoczesna Forma

Współczesna nowoczesna architektura i forma oraz duże przeszklenia, to główne cechy inwestycji Ville Miejskie.

I kwartał 2020

Relacja z budowy dostępna jest na profilu facebook inwestycji, a prace wykonywane są zgodnie z harmonogramem. Już w I kwartale 2020 inwestycja zostanie przekazana właścicielom.

EuroVilla-Ville-Miejskie-Biedronki-Pawel-Checinski-Inwestycja-05

Zaufany Deweloper

Deweloperem i inwestorem jest zaufany lokalny deweloper SEI Group. Każda inwestycja tworzona jest z pomysłem i z użyciem najlepszych materiałów. Efektem tego są liczne nieruchomości premium w porfolio SEI Group.

Inwestuj w nieruchomości

Inwestowanie w nieruchomości na Wilanowie, to doskonała możliwość lokowania kapitału, którego wartość odzwierciedla luksusowy charakter lokalizacji.

Kompleksowe usługi doradztwa dla inwestycji na rynku nieruchomości

Kompleksowe usługi doradztwa EuroVilla są przeznaczone dla każdego typy inwestora od początkującego prywatnego przez lokalnych deweloperów, a także duże firmy deweloperskie.

Dzięki doświadczeniu zbieranemu przez lata oraz współpracy z lokalnymi deweloperami, na przestrzeni lat zebraliśmy ogromne doświadczenie w zakresie doradztwa i sprzedaży na rynku pierwotnym.

Projekty, gdzie dzieliliśmy się swoją wiedzą i doświadczeniem

Sadowa Park

7 unikatowych domów jednorodzinnych o nowoczesnej architekturze w Konstancinie. Duże panoramiczne przeszklenia, współczesny design oraz powierzchnie nawet do 551 m2, to tylko niektóre atuty tej inwestycji.

Ville Miejskie EuroVilla Biedronki Warszawa Wilanow Nowa Inwestycja

Ville Miejskie

Inwestycja lokalnego dewelopera z dużym doświadczeniem w segmencie premium. 3 rodzinne segmenty o współczesnym charakterze z bardzo dobrze przemyślanym układem pomieszczeń.

EuroVilla agencja nieruchomosci klasy premium Ostra Residence Inwestycja Wilanow

Ostra Residence

Unikatowa inwestycja w prestiżowej części Niskiego Wilanowa, charakteryzująca się nowoczesną bryłą i rozwiązaniami technologicznymi. Powierzchnie apartamentów nawet do 271 m2.

EuroVilla-agencja-nieruchomosci-klasy-premium-Villa-Sadyba-inwestycja-sadyba-zegiestowska-eiffage

Villa Sadyba

Bez wątpienia unikatowa inwestycja na Sadybie. Architektura podkreśla klasykę i elegancję budynku. Powierzchnia apartamentów od 70 do 176 m2.

EuroVilla-agencja-nieruchomosci-klasy-premium-Osiedle-wilanowka-inwestycja

Osiedle Wilanówka

Prestiżowe osiedle 16 domów jednorodzinnych położone w części willowej Warszawy. Niska i kameralna zabudowa, spójna z krajobrazem Rezerwatu Wilanówki.

Otwarci do współpracy

Inwestorów i Deweloperów zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem. Oferujemy:

20 lat doświadczenia

Eksperckie doradztwo inwestycyjne

Rzetelne informacje z rynku lokalnego

Zleć obsługę
sprzedaży
inwestycji

EuroVilla w swojej historii obsługiwała wiele prestiżowych inwestycji na obszarze Wilanowa, Mokotowa i Konstancina. Zapraszamy do zapoznania się z częścią z nich w naszym dziale Inwestycje.

EuroVilla – Lokalny Ekspert
na rynku nieruchomości segmentu premium.

Dziękujemy wszystkim z Państwa za przychylne opinie i polecenia. Jesteśmy dumni, że to właśnie dzięki współpracy z Państwem możemy występować w roli lokalnych ekspertów, świadcząc usługi na najwyższym poziomie.