Inwestycje, które wspieraliśmy doświadczeniem i profesjonalizmem

Inwestycje przedstawione w tym dziale, były czynnie wspierane przez Agencję Nieruchomości Eurovilla doświadczeniem i zaangażowaniem w profesjonalny proces obsługi biura sprzedaży.

Projekty, gdzie dzieliliśmy się swoją wiedzą i doświadczeniem

Sadowa Park

7 unikatowych domów jednorodzinnych o nowoczesnej architekturze w Konstancinie. Duże panoramiczne przeszklenia, współczesny design oraz powierzchnie nawet do 551 m2, to tylko niektóre atuty tej inwestycji.

Ville Miejskie EuroVilla Biedronki Warszawa Wilanow Nowa Inwestycja

Ville Miejskie

Inwestycja lokalnego dewelopera z dużym doświadczeniem w segmencie premium. 3 rodzinne segmenty o współczesnym charakterze z bardzo dobrze przemyślanym układem pomieszczeń.

EuroVilla-Magdalenki-Inwestycja-Bartosz-Kucharski-2020-nowoczesna-architektura

Dębowa Residence

Inwestycja Dębowa Residence w zabudowie bliźniaczej, położona w zacisznej zalesionej strefie Magdalenki. Nowoczesna forma w połączeniu z naturą.

EuroVilla agencja nieruchomosci klasy premium Ostra Residence Inwestycja Wilanow

Ostra Residence

Unikatowa inwestycja w prestiżowej części Niskiego Wilanowa, charakteryzująca się nowoczesną bryłą i rozwiązaniami technologicznymi. Powierzchnie apartamentów nawet do 271 m2.

EuroVilla-agencja-nieruchomosci-klasy-premium-Villa-Sadyba-inwestycja-sadyba-zegiestowska-eiffage

Villa Sadyba

Bez wątpienia unikatowa inwestycja na Sadybie. Architektura podkreśla klasykę i elegancję budynku. Powierzchnia apartamentów od 70 do 176 m2.

EuroVilla-agencja-nieruchomosci-klasy-premium-Osiedle-wilanowka-inwestycja

Osiedle Wilanówka

Prestiżowe osiedle 16 domów jednorodzinnych położone w części willowej Warszawy. Niska i kameralna zabudowa, spójna z krajobrazem Rezerwatu Wilanówki.

Otwarci do współpracy

Inwestorów i Deweloperów zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem. Oferujemy:

20 lat doświadczenia

Eksperckie doradztwo inwestycyjne

Rzetelne informacje z rynku lokalnego

Zleć obsługę
sprzedaży
inwestycji

Eurovilla w swojej historii obsługiwała wiele prestiżowych inwestycji na obszarze Wilanowa, Mokotowa i Konstancina. Zapraszamy do zapoznania się z częścią z nich w naszym dziale Inwestycje.