Willa na Żoliborzu
Willa na Żoliborzu

Perła w sercu Żoliborza. Wyjątkowa rezydencja w jednej z najbardziej pożądanych warszawskich lokalizacji. Ścisłe centrum Starego Żoliborza, ogromny, jak na lokalizację, ogród ze starodrzewem i ponadczasowa architektura z wielkim potencjałem.

Dom z piękną historią, został wybudowany w latach 1927-1929 dla rodziny oficera Wojska Polskiego, powiązanego z marszałkiem Piłsudskim. Zgodnie z decyzją konserwatora, został podzielony na dwie bliźniacze części. Dom ma dobrze doświetlone przyziemie (strop prawie metr ponad poziom ogrodu), wysoki parter, obecnie pow. parteru i piętra to ok 160 m², przyziemia 110 m², poddasza 65 m², łącznie ok 335 m².

Budynek został przygotowany do generalnego remontu. W ubiegłym roku wykonano wszystkie prace związane z usunięciem i utylizacją posadzek, tynków wewnętrznych i instalacji wewnętrznych, częściowego osuszenia piwnic i izolacji od strony chodnika. Nowe przyłącza wykonano w latach 2020 – 21.

Nieruchomość usytuowana jest na pięknej, słonecznej działce o powierzchni dedykowanej połowie bliźniaka 820m2 i jest to ogród ze starodrzewem otwarty na południe. Działka ma dużą prywatność i sąsiaduję z ogrodami innych nieruchomości.

Słoneczna wnętrza i funkcjonalna oranżeria są bez wątpienia dużym atutem nieruchomości.

Niepowtarzalna okazja nabycia unikatowej nieruchomości w prestiżowej lokalizacji.

Willa na Żoliborzu

Opiekun oferty

Oliwia Chęcińska

Skontaktujemy się z Tobą


  Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. _______________________________________________________________________________________________
  Autorskie prawa majątkowe do fotografii nieruchomości przysługują wyłącznie firmie : Eurovilla Wilanów Sp .z o.o., Eurovilla Miasteczko Wilanów Sp .z o.o.,  Eurovilla Mokotów Sp .z o.o.,  Eurovilla Śródmieście Sp .z o.o.
  Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie fotografii bez zgody Spółek Eurovilla jest zabronione i będzie traktowane jako naruszenie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

  Dołącz do zespołu Eurovilli

  Eurovilla wyróżnia się na rynku nie tylko wyjątkowymi ofertami nieruchomości klasy premium, ale także doświadczonym zespołem specjalistów, którzy znają segment dóbr luksusowych od podszewki. Eurovilla oferuje przyjazne, przedsiębiorcze i dynamiczne środowisko pracy, w którym cenione jest zaangażowanie i kreatywność.

  Kultura organizacyjna Eurovilli jest oparta o wsparcie i życzliwość. Jesteś odpowiedzialny za swoje wyniki, ale otrzymujesz pełne zaufanie, kompleksowy pakiet szkoleń w ramach Akademii Eurovilla, pomoc Zespołu oraz nowoczesne narzędzia pracy (w tym łatwe w obsłudze systemy marketingu online oraz usługi fotografa).

  Szukamy Talentów Eurovilla praca