Wsparcie obcokrajowców
w zakupie nieruchomości

Jako lider na rynku premium, oferujemy profesjonalne usługi relokacji.

EUROVILLA od lat pomaga Placówkom Dyplomatycznym, Ekspatom oraz Obcokrajowcom, szybkie i bezpieczne znalezienie domu lub apartamentu w Warszawie i Konstancinie. Nasz zespół to wyspecjalizowani doradcy biegle posługujący się językami obcymi, takimi jak: agnielski, niemiecki, francuski, hiszpański, rosyjski czy bułgraski. Zachęcamy do kontaktu z Nami również ws. związanych z relokacją międzynarodowych firm lub ich oddziałów.

Relokacja
Ekspatów

Znamy Państwa potrzeby

Dzięki nam wielu specjalistów z różnych branż, znalazło wyjątkowe nieruchomości, które zapewniają im komfort i bezpieczeństwo.

Szybkość
działania

Gotowe oferty od zaraz

Jako lokalny ekspert nieruchomości posiadamy bogate portfolio unikatowych domów i apartamentów, spełniających wysokie wymagania naszych Klientów.

Wsparcie
administracyjne

Pomagamy w procesie relokacji

Kwestie biurokratyczne nie są dla nas tajemnicą i dzięki współpracy z nami, zwiększymy szybkość załatwianie spraw urzędowych i pozwoleń.

Najczęściej wybierane przez Państwa usługi dodatkowe

Relokacja
Ekspatów

Pomoc w pozyskaniu
zezwoleń
przy zakupie

Wsparcie administracyjne
obcokrajowców

Wybór zaufanego
notariusza

Rezydencje dla
Ambasad

Prezentacje
Online

Obsługa w języku
angielskim

Indywidualne warunki
współpracy

Spersonalizowane usługi premium

Dedykowane usługi dla Klientów rynku premium

Wszystkie z naszych usług świadczone są z najwyższą starannością i dbałością o bezpieczeństwo, komfort oraz prywatność naszych Klientów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przed i po transakcji zakupu lub sprzedaży nieruchomości.

Jesteśmy przygotowani także do realizowania dodatkowych dedykowanych usług, w zależności od charakteru i Państwa potrzeb. Dzięki elastyczności i profesjonalizmowi Doradców ds. nieruchomości Eurovilla nasze grono Klientów powiększa się o Ambasady, Placówki Dyplomatyczne, Celebrytów i Prezesów, oraz Kadry wyższego szczebla czołowych firm Polskich i Międzynarodowych.