EUROVILLA prezentuje segment skrajny na sprzedaż z 3 sypialniami. Wnętrze tego domu zostało tak zaplanowane, by czuć się w nim komfortowo. W skład nieruchomości wchodzą m. in. przestronny salon z wyjściem na taras i ogród, aneks kuchenny i toaleta na parterze. Pierwsze piętro, to strefa prywatna, w której znajdują się dwie sypialnie, dwie łazienki oraz gabinet. Poddasze użytkowe w tym momencie jest zaaranżowane na sypialnię gościnną, jednak jest to na tyle duża przestrzeń, która pozwoli tam na stworzenie gabinetu lub bawialni. Całość tej nieruchomości jest bardzo spójna pod względem wykończenia.
OKOLICA
Ul. Cicha Dolina na Zawadach to spokojna, zielona okolica idealna dla rodzin, z dobrą infrastrukturą (sklepy, szkoły, usługi), szybkimi połączeniami do centrum oraz wieloma możliwościami aktywnego wypoczynku: pola golfowe, korty tenisowe, siłownia z basenem, trasy rowerowe, Las Kabacki, plaża Wilanów Zawady. Kameralne osiedle wśród natury sprawia, że jest to miejsce wyjątkowo atrakcyjne w Warszawie.
DODATKOWE INFORMACJE
Dom posiada klimatyczny kominek, który doda uroku zimowym wieczorom. W ogrodzie system automatycznego nawadniania. W bryle budynku znajduje się garaż jednostanowiskowy. Możliwość parkowania drugiego auta przed budynkiem.