fbpx

Marketing nieruchomości Luksusowych i Premium

Sztuka marketingu nieruchomości

Marketing nieruchomości to nie tylko opublikowanie oferty w serwisie z ogłoszeniami nieruchomości, ale ciągły proces dzięki któremu docieramy do Klientów segmentu premium, a Państwa nieruchomość wyróżnia się na tle innych.

Marketing nieruchomości

trudny proces dotarcia do docelowego Klienta.

Marketing nieruchomości to nie tylko opublikowanie oferty w serwisie z ogłoszeniami nieruchomości, ale ciągły proces dzięki któremu docieramy do Klientów segmentu premium, a Państwa nieruchomość wyróżnia się na tle innych. EUROVILLA od ponad 20 lat zajmuje się sprzedażą luksusowych apartamentów i domów, oraz prowadzeniem sprzedaży jak i doradztwa dla kameralnych unikatowych inwestycji deweloperskich. Dzięki pracy całego zespołu prowadzimy najbardziej skuteczne kampanie marketingowe 360 dla rynku nieruchomości.

 

Profesjonalna sesja zdjęciowa

Główny element oferty premium.

Dla Państwa wygody realizujemy bezpłatne profesjonalne sesje zdjęciowe, które mają za zadanie oddać charakter prezentowanej nieruchomości. Kreatywnie podchodzimy do tematu home staging – dzięki któremu nawet puste, mało atrakcyjne na pierwszy rzut oka wnętrza – ożywiają się tworząc klimat domu. Usługa ta polega na dekorowaniu, meblowaniu lub przearanżowaniu układu mebli na czas sprzedaży oferty. To pierwszy krok do skutecznej sprzedaży luksusowego apartamentu lub domu.

W dobie sprzedaży internetowej – kreatywne i profesjonalne zdjęcia to podstawa dobrze przygotowanej oferty.

Piechoty38 Eurovilla Paweł Chęciński Inwestycja Stary Wilanów - 2

Opis nieruchomości – dlaczego jest taki ważny?

Dobry i skuteczny opis

Współtworząc rynek nieruchomości premium doskonale zdajemy sobie sprawę z wartości jaką przedstawia dobrze przygotowany opis nieruchomości. Starannie przygotowana treść przekłada się nie tylko do łatwiejszego zapoznania się z ofertą, a pozwala łatwiej pozycjonować nieruchomość w wyselekcjonowanych portalach ogłoszeń – dzięki jakości.

EUROVILLA od lat utrzymuje najwyższy standard i dostosowuje go do potrzeb rynku, dlatego nasza treść trafia do potencjalnych Klientów i zwiększa skuteczność sprzedaży. Dobry Doradca nieruchomości, wie jakie elementy są najważniejsze dla Kupujących – tworząc ciekawą i zachęcającą ofertę.

 

Marketing 360

o marketingu online i offline.

Jako specjaliści od sprzedaży nieruchomości premium nie ograniczamy się wyłącznie do wstawiania ofert na wybrane portale ogłoszeniowe – tworzy zaawansowane plany marketingowe, korzystając z popularnych kanałów social media, materiałów drukowanych i materiałów video. Każda nieruchomość to okazja do unikatowej koncepcji sprzedażowej, dlatego indywidualne podejście to podstawa do dobrze przygotowanej oferty i szansa na skuteczną sprzedaż.

Doskonałymi przykładami dobrze przygotowanego marketingu są nasze inwestycje klasy premium w Wilanowie i Konstancinie – Ostra Residence i Sadowa Park.

 

Baza Klientów – Off market

Skuteczna sprzedaż wewnętrzna

Od ponad 20 lat tworzymy bazę Klientów segmentu premium – unikalną grupę docelową do której docieramy z najlepszymi ofertami na rynku. Są to pierwsi odbiorcy naszych unikatowych domów i apartamentów, mogący zapoznać się jako pierwsi z ofertą która została dla Nich wyselekcjonowana.

 

Współpraca z agencją

Zaufany partner

Jesteśmy partnerem dla naszych Klientów – dlatego pracujemy wyłącznie na podstawie jasnych i klarownych umów, oraz spełniamy najwyższe standardy rynku. Naszym atutem jest lokalny charakter pracy zespołów, pracujemy na wybranych obszarach Warszawy, jak Wilanów, Mokotów, Śródmieście, Saska Kępa, Bliska Wola i Żoliborz. Jesteśmy ekspertami w swojej okolicy.

.