fbpx

Kupno domu - 3 ważne kroki

Dom marzeń.

Przybliżamy Państwu 3 kroki do zakupu wymarzonego domu. Proces ten chociaż nie jest prosty, można podzielić na poszczególne etapy, dzięki którym łatwiej poznać swoje rzeczywiste potrzeby i możliwości.

Domy kupujemy coraz częściej

Wygoda i przestrzeń na co dzień.

Przeprowadzając analizę trendów – opierając się na rzeczywistych wartościach biura Eurovilla, można łatwo postawić tezę, że Nasi klienci coraz częściej decydują się na zakupu domu w tak prestiżowych dzielnicach jak Wilanów, Mokotów, Sadyba czy też Konstancin. Znajdą tam ofertę domów wolnostojących, w zabudowie bliźniaczej oraz segmentów klasy premium. Wybór taki podejmowany jest zarówno ze względów praktycznych (większa powierzchnia, mieszkalna, komfort, ogród) ale również w celu podniesienie prestiżu. Posiadanie domu to nadal luksus niedostępny dla większości Polaków. Wymagający klienci  coraz bardziej doceniają komfort i prywatność.

Urzeczywistniając marzenie posiadania domu, warto zwrócić uwagę na wybór partnera jakim z pewnością jest doświadczony Doradca ds. Nieruchomości, od lat konfrontujący się z rzeczywistością rynku lokalnego. Eurovilla Nieruchomości lokalny ekspert od ponad 20 lat doradza oraz wspomaga w procesie wyboru i zakupu swoich klientów .

Krok 1 – Ocena finansowa

Zakup domu wiąże się z wyższą kwotą.

Najważniejszym czynnikiem, który decyduje o kolejnych etapach zakupu, jest ocena realnych możliwości finansowych. Czasami warto posiłkować się kredytem hipotecznym, aby spełnić swoje marzenie o domu. Dobrym rozwiązaniem jest spotkanie z niezależnym doradcą kredytowym, który na pierwszym spotkaniu przedstawi różnice pomiędzy ofertami bezpiecznych banków.

Krok 2 – Wybór wymarzonego domu

Lista pytań, na które trzeba odpowiedzieć.

Poszukując nowego domu Kupujący powinien zadać sobie pytanie, na czym tak naprawdę najbardziej mu zależy.

  • Czy jest to lokalizacja? Mieszkając w mieście ma się wszystko pod ręką, lecz często trzeba zapomnieć o zieleni czy spokoju. Przenosząc się na przedmieścia bardzo dużo się zyskuje, ale za to dojazd do szkół wymaga więcej czasu.
  • Czy wykonanie? Dom marzeń powinien charakteryzować się przede wszystkim trwałością, wysoką jakością wykonania oraz wykorzystaniu nowych technologii.
  • Komfort? Dom powinien posiadać przestronne wnętrze, a do tego być funkcjonalny i estetyczny. Rozkład pomieszczeń powinien być przemyślany, aby ułatwić codzienne życie i komunikację.
  • Otoczenie? Oprócz walorów estetycznych i jakościowych, ważne jest również otoczenie domu. Takie aspekty jak garaż lub miejsca postojowe są kluczowe. Dodatkowo po długim dniu w pracy każdy marzy o relaksie w przydomowym ogródku lub na tarasie.

Krok 3 – Formalności

Umowy, dokumenty, Notariusz.

Jeśli już wybiorą Państwo swój wymarzony dom według powyższych kryteriów, kolejnym etapem będzie dopełnienie formalności dotyczących zakupu i wszystkich spraw związanych z obsługą prawną oraz kredytową. Ten etap proponuję powierzyć zaufanemu Doradcy ds. Nieruchomości.

Z mojego doświadczenia

Każdy ma inne marzenia o własnym domu.

Dom marzeń dla każdego z nas będzie charakteryzował się innymi cechami. Z mojego doświadczenia jako sprzedawcy wysoka jakość, komfort, zadbane i przemyślane otoczenie potrafią sprawić, że dana lokalizacja będzie dużo bardziej atrakcyjna niż miejski zgiełk.

Szanowni Państwo Eurovilla od ponad 20 lat doradza oraz wspomaga w procesie wyboru i zakupu swoich klientów

Z przyjemnością podzielę się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem, aby znaleźć Dla Was wymarzony dom.

Posiadam  wiedzę i duże doświadczenie w przeprowadzaniu transakcji sprzedaży  zadłużonych nieruchomości.

Doświadczenie w trudnych transakcjach

Niejednokrotnie sprzedawałam nieruchomości z obciążeniami Urzędu Skarbowego, ZUS, banków, oraz prywatnych pożyczkodawców.

EuroVilla
na instagramie

Zapraszamy Państwa do śledzenia naszego profilu firmowego na instagramie

[instagram-feed num=9 cols=3 imageres=medium disablemobile=true]

.

Language