fbpx

Oferta pracy

Marketing Manager

Do sieci butikowych biur nieruchomości Eurovilla poszukujemy Marketing Managera, który będzie prowadził i koordynował działania marketingowe. Może to oferta pracy właśnie dla Ciebie? Jeśli masz umiejętności, praktykę marketingową, lubisz ciekawe wyzwania i chcesz rozwijać się razem z nami – zapraszamy do aplikowania.

Zadania jakie czekają Marketing Managera:

  • Budowanie i wdrażanie strategii marketingowej
  • Planowanie i zarządzanie budżetem marketingowym
  • Nadzór i realizacja projektów w zakresie promocji, reklamy oraz marketingu internetowego
  • Budowanie świadomości marki
  • Opracowywanie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
  • Ścisła współpraca z zespołem sprzedaży i wsparcie w realizacji celów sprzedażowych
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi przy rozwijaniu działań digital marketingowych

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie marketingu internetowego, marketingu, zarządzania
  • Doświadczenie w planowaniu i realizacji działań z zakresu: UX, SEO/SEM, kampanii internetowych, content marketingu, social media
  • Znajomość MS Office (w szczególności Excela oraz Power Pointa), Google Analytics
  • Umiejętności analityczne i logiczne, umiejętność pracy z danymi i raportami
  • Dokładność, inicjatywa, kreatywność i zamiłowanie do nowych technologii
  • Swoboda komunikacji werbalnej i pisemnej, tzw. lekkie pióro
  • Znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w branży z sektora nieruchomości będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, działamy ponad 20 lat
  • Dużą elastyczność miejsca i czasu pracy
Jeśli czujesz, że odnajdziesz w naszej przestrzeni współpracy wartość dla siebie prześlij CV na adres oliwia@evpartnership.pl – chętnie z Tobą porozmawiamy najpierw na video callu, a później przy dobrej kawie 🙂

    CV:
    Wybierz

    Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Eurovilla Wilanów sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: Stanisława Lentza 10, 02-956 Warszawa (dalej „Administrator”). Przekazanie Pana/Pani danych osobowych jest dobrowolne.

    Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Eurovilla Wilanów sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: Stanisława Lentza 10, 02-956 Warszawa (dalej „Administrator”). Przekazanie Pana/Pani danych osobowych jest dobrowolne. Ich przetwarzanie odbywa się w celu przeprowadzenia rekrutacji i, w przypadku wyrażenia zgody, przesyłania informacji handlowych. Ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do danych, ich usunięcia, sprostowania, wniesienia sprzeciwu lub ograniczenia ich przetwarzania. Brak zgody na przekazanie danych osobowych skutkuje brakiem możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji lub otrzymywania informacji handlowych.

    Pana/Pani dane osobowe, będą przetwarzane w celu realizacji niniejszego procesu rekrutacyjnego w oparciu o obowiązujące przepisy. Podstawę prawną działań rekrutacyjnych jest art. 6 ust 1 lit. c Rozporządzenia Ogólnego o Danych Osobowych 2016/679/WE (dalej: RODO). W ramach realizacji procesu rekrutacyjnego dane mogą być wykorzystane w procesie profilowania, którego celem jest kierowanie ofert pracy odpowiadających Pana/Pani kwalifikacjom (w celu przyspieszenia i usprawnienia procesu rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Przetwarzanie danych osobowych w zakresie szerszym niż wynikający z przepisów prawa pracy oraz w celach przyszłych rekrutacji odbywać się będzie na podstawie zgody wyrażonej w oddzielnym formularzu rekrutacyjnym (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Udział w przyszłych rekrutacjach jest uzależniony od wyrażonej przez Pana/Panią zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Pana/Pani dane osobowe zbierane są w celach przesyłania informacji handlowych, w tym do zachęcenia do skorzystania z naszych produktów lub usług na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Ponieważ naszym celem jest ciągłe ulepszanie naszych usług, dlatego chcemy dostarczać tylko spersonalizowane informacje i aby to osiągnąć, będziemy korzystać z profilowania, którego podstawą jest prawnie usprawiedliwiony interes Administratora, czyli jak najlepsze dopasowanie przesyłanych informacji do indywidualnych potrzeb i zainteresowań (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

    Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane przez następujące okresy: w odniesieniu do bieżącej rekrutacji: 12 miesięcy od dnia zamknięcia procesu rekrutacyjnego, w odniesieniu do procesów przyszłych rekrutacji: 36 miesięcy, w odniesieniu do marketingu – 36 miesięcy. W przypadku przetwarzania danych osobowych dla celów marketingu lub rekrutacji w oparciu o wyrażoną zgodę, okresy przetwarzania mogą ulec skróceniu poprzez wycofanie zgody, a w przypadku przetwarzania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora, poprzez wniesienie sprzeciwu wobec takiego przetwarzania. W celu realizacji naszych usług – pomocy w znalezieniu zatrudnienia lub innej pracy zarobkowej, Pana/Pani dane osobowe mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom (art. 6 ust. 1lit. b RODO), co związane jest z naszą działalnością jako agencji zatrudnienia, określoną w ustawie z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). Ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia (gdy podstawą jest zgoda, a dane przetwarzane są w sposób zautomatyzowany) lub ograniczenia ich przetwarzania. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, dlatego może ją Pan/Pani w każdym momencie wycofać (również w zakresie poszczególnych form kontaktu). Jeśli zgoda zostanie wycofana, dane przetwarzane przed jej wycofaniem, były przetwarzane zgodnie z prawem. Aby wycofać zgodę prosimy o wysłanie e-mail’a na adres: rekrutacja@eurovilla.pl.W przypadku uznania, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza obowiązujące przepisy, ma Pan/Pani prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Chcesz wiedzieć więcej o pracy
    w Eurovilla? Dzwoń!

    Oliwia Chęcińska

    Managing Partner
    +48 503 848 777
    rekrutacja@eurovilla.pl

    Tak pracuje się
    w Eurovilla

    Dom na sprzedaż

    Pokaż

    Apartamenty na sprzedaż

    Pokaż

    Nieruchomości na wynajem

    Pokaż

    Language