Oferta 988386 mieszkanie na sprzedaż Wilanów

2 530 000 PLN · Mieszkanie · Na sprzedaż

APARTAMENT NA SPRZEDAŻ W STARYM WILANOWIE
APARTMENT FOR SALE IN WILANOW

Apartament na sprzedaż w Wilanowie położony w kameralnym budynku który znajduje się przy najładniejszej ulicy w Wilanowie. Cisza i zieleń .W otoczeniu apartamentowca znajduje się kameralna zabudowa jednorodzinna a w pobliżu pełna infrastruktura miejska, przedszkola, szkoły w tym międzynarodowe (Willy-Brandt School,The Britisch School, International American School, International European School), do kompleksu parkowego usytuowanego przy Pałacu w Wilanowie 500m, Royal Wilanów 1 km.
Apartament wykończony jest w wysokim standardzie i charakteryzuje się bardzo funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Pomieszczenia są wysokie oraz bardzo dobrze doświetlone światłem dziennym.
Lokal składa się z pięknego salonu z kominkiem o wysokości 4,5m z którego możemy wyjść na duży balkon i podziwiać okolicę .
Z dużego reprezentacyjnego holu jest wejście do toalety , pomieszczeni a gospodarczego, dużej sypialni, dużej łazienki z kabiną prysznicową i sauną , sypialni małżeńskiej z garderobą i pokojem kąpielowym z oknem. Z holu jest również wejście na antresolę (34m2) która wykorzystywana jest jako gabinet. W garażu podziemnym znajdują się dwa przestronne miejsca parkingowe oraz komórka lokatorska (płatne dodatkowo 70 tyś). Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym i wykończone jest materiałami wysokiej jakości .

Podsumowując: komfortowy apartament położony w bardzo dobrej lokalizacji idealny dla ludzi ceniących ciszę ,spokój

Cechy

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów, Biedronki

Agent

Kontakt

Wiadomość została wysłana

Podobne oferty (63)