Oferta 85988 mieszkanie na sprzedaż Mokotów

4 200 000 PLN · Mieszkanie · Na sprzedaż
APARTMENT FOR SALE IN MOKOTÓW
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ NA MOKOTOWIE
Luksusowy apartament położony na 3 i 4 piętro apartamentowca na strzeżonym osiedlu Marina Mokotów. Ostatnie piętro zostało nadbudowane we własnym zakresie przez inwestora w formie ogrodu zimowego.
Łączna powierzchnia mieszkania wynosi 204 m2, łączna powierzchnia 4 tarasów 180 m2.
Salon: obejmuje łącznie 56,2 m2, w tym 21,5 m2 podłogi wyłożone zostało naturalną klepką czarnego dębu, pozostałe 34,7 m2 kamieniem w jasnym kolorze, podgrzewanym elektrycznie.
Wszerz całego salonu podwieszono sufit z czrnego szkła, sufit ten z obu stron przechodzi na ściany, również z czarnego szkła, z tym, że jedna ze ścian stanowi element ściany kuchennej, w drugą natomiast został wbudowany telewizor 50 cali wraz z systemem 3 głośników.
W podwieszonym suficie znajduje się winda, po której uruchomieniu opuszcza się projektor z jednoczesnym opuszczeniem kranu kina domowego w przedniej części konstrukcji. W suficie zamontowano ponadto zestaw 4 głośników oraz 9 halogenów. Po bokach konstrukcji wychodzi system klimatyzacyjny. W górnej części boków podwieszonego sufitu, zainstalowano komplet świetlówek różnych barw kolorów podstawowych, co daje możliwość dowolnego wyboru koloru światła jaki ma być stasowany w pomieszczeniu. Świetlówki zakryto płytami z mlecznej pleksy, co zapewnia równomierne rozłożenie światła. Całe oświetlenie zostało podłączone do systemu domu inteligentnego.
Z salonu istnieje możliwość wyjścia na 2 różne tarasy.
Z salonu poprzez dwie pary drzwi balkonowych można wyjść na taras główny. Na ten sam taras można wyjść również z sypialni oraz hallu. Nad wyjściem umieszczono markizę sterowaną elektrycznie oraz nagrzewnice w celu poprawy komfortu korzystania z tarasu w chłodne wieczory. Wszystkie tarasy w całym apartamencie wyłożone są drzewem egzotycznym. Na tarasie głównym znajdują sie schody kręcone (podstawy wykonane z tego samego drewna egzotycznego) – prowadzące na tarasy zlokalizowane na poziomie wyższym. Na tarasie zainstalowano również podest, pełniący funkcję ławki dodatkowo podświetlony 5 wbudowanymi w konstrukcje halogenami. Na ścianie budynku dodatkowo zainstalowano kinkiet oświetlający taras od góry. W części zielonej tarasu posadzono trawę i zieleń, dodatkowo oświetlając ją 4 halogenami ogrodowymi. Na tarasie zainstalowano również zraszacze sterowane elektrycznie z możliwością programowania oraz dodatkowo doprowadzono system wodny do donic z kwiatami.
W łazience zainstalowano kabinę prysznicową wykonaną z drzewa i bezbarwnego szkła. Panel prysznicowy z opcją masażu, deszczownica, radio, hydroterapia, terapia światłem, opcja łaźni parowej w kabinie, aromatoterapia. Kabina wyposażona ponadto w oddzielne pomieszczenie służące do podgrzewania/ suszenia ręczników. Szyby kabiny – antypara. Wanna jednoosobowa typu w pełnej dostępnej opcji tj. masaż powietrzny, masaż wodny, terapia światłem, aromatoterapia, kontrolowanie cyklu kąpieli, natężenia masaży, temperatury wody, posiada system samooczyszczania zarówno całej wanny jak poszczególnych systemów po kąpieli.
Do apartamentu przypisane są dwa miejsca parkingowe położone obok siebie w podziemnym garażu, w bezpośrednim sąsiedztwie drzwi wejściowych do budynku. Mieszkanie ma również własne pomieszczenie gospodarcze umiejscowione w podziemiach budynku naprzeciw wejścia do windy.
W całym mieszkaniu zainstalowano bezprzewodową sieć internetową.
Podsumowując: luksusowy apartament dla wymagająch osób, w dobrym punkcie komunikacyjnym.
Dagmara Bogucka, t. 661 323 233, d.bogucka@eurovilla.pl
Przedstawiona powyżej oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny.
Wszelkie dane i informacje dotyczące niniejszej nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela nieruchomości.

Cechy

Lokalizacja

Sztormowa, Mokotów, Warszawa, Mazowieckie, Polska

Agent

Kontakt

Wiadomość została wysłana

Podobne oferty (23)