Oferta 824522 mieszkanie na sprzedaż Wilanów

2 650 000 PLN · Mieszkanie · Na sprzedaż

WYJĄTKOWY APARTAMENT Z KOMINKIEM
APARTAMENT FOR SALE – WILANOW

Apartament na sprzedaż na Miasteczku Wilanów położony w bardzo dobrej lokalizacji. W pobliżu znajduje się urząd Gminy, kompleks handlowo-rekreacyjny Royal Wilanów, komunikacja miejska.
Budynek w którym znajduje się apartament wyróżnia się ładną architektura i wysokim standardem wykończenia klatek schodowych i części wspólnych.
Apartament wykończony jest w wysokim standardzie z dużą dbałością o detale i jakość wykończenia.
Materiały użyte do wykończenia są bardzo dobrej jakości i znanych marek, stolarka wewnętrzna (KLIMEK-KLUŚ). Ceramika w łazienkach Roberto Cavialli, Vileroy Boch, Victoria&Albert, kominek Sprtherm, strefowy system nagłośnienia w całym lokalu.
Apartament charakteryzuje się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i wyraźnym podziałem na części dzienną i prywatną; wchodząc do apartamentu napotkamy przestronny -reprezentacyjny holl (13,4m2) z szafami wnękowymi i łazienką z wc (2,7m2), z holu jest przejście do części dziennej i prywatnej.
 Część dzienna
składa się dużego salon (40,45m2) z kominkiem otwartego na jadalnię i kuchnię (22,4m2) (+spiżarnia 2,8m2), z salonu wyjście na loggię (10m2), przy salonie jest pokój gościnny-gabinet (22m2) ze schowkiem (3m2), który może być zaadoptowany na łazienkę lub garderobę,   łazienki znajduje się przestronny holl pięknie doświetlony przez świetlik w dachu, toaleta z kabiną prysznicową.
Część prywatna – wypoczynkową składa się z sypialni (19,9m2 )z dużą łazienką z oknem (9,5m2) (Robert Cavialli), sypialni (24,7m2) z łazienką (5m2) i garderobą (3m2), holu (5,6m2), dużej garderoby (6,5m2) oraz pomieszczenia gospodarcze (6m2), pralnia -suszarnia.
 
Pomieszczenia w apartament są wysokie i klimatyzowane.
Lokal był wykańczany w 2014 roku.
Do apartamentu przynależne są dwa przestronne miejsca parkingowe w garażu podziemnym (w cenie 50.000 pln).

Podsumowując: apartament z kominkiem na Miasteczku Wilanów,w świetnej lokalizacji, wykończony w wysokim standardzie, bezinwestycyjny, za rozsądną cenę.

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów, Franciszka Klimczaka

Agent

Kontakt

Wiadomość została wysłana

Podobne oferty (24)