Oferta 307129 dom na sprzedaż Wilanów Stary Wilanów

1 950 000 PLN · Dom · Na sprzedaż

DOM-SEGMENT NA SPRZEDAŻ W WILANOWIE ,Stary Wilanów
HOUSE FOR SALE IN WILANOW

NABYCIE Z RYNKU PIERWOTNEGO KUPUJĄCY NIE PŁACI 2% PCC
PRZY NABYCIU TEJ NIERUCHOMOŚCI KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI EV

Nowy dom-segment skrajny na sprzedaż w tzw,stanie developerskim położony Starym Wilanowie w dobrej lokalizacji w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej .W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura miejska, przedszkola, szkoły w tym międzynarodowe (Willy-Brandt School,The Britisch School, International American School, International European School), do kompleksu parkowego usytuowanego przy Pałacu w Wilanowie 1,5 km, Centrum Handlowego Sadyba Best Mail 2 km.
Budynek o bardzo funkcjonalnym rozkładzie i współczesnej architekturze, zaprojektowany z duża dbałością o jakość i klasę materiałów użytych do budowy .
Rozkład pomieszczeń na poszczególnych kondygnacjach przedstawia się następująco:
PARTER-salon z jadalnią (41m2) z wyjściem do ogrodu , kuchnia (18m2) częściowo otwarta na salon,spiżarnia przy kuchni (3m2), hol wejściowy (17m2), wc (3m2), schody
PIĘTRO-sypialnia (17m2) z łazienką (4m2) i garderobą (5m2), sypialnia (25m2), sypialnia (25m2), łazienka z wc (10m2), przedpokój (11m2), klatka schodowa
PODDASZE MIESZKALNE- pralnia (6m2), kotłownia (10m2), powierzchnia do własnej aranżacji (57m2)
PIWNICA- 100m2, dwa miejsca parkingowe, pomieszczenie gospodarcze

UWAGA HIT -winda pneumatyczna do poziomu parteru Kolorystyka budynku w tonacji jasnych barw pastelowych, budynek wybudowany z materiałów wysokiej jakości , posiadający cechy domu energooszczędnego .
Szczegółowe informacje dotyczące standardu budowy ,rodzaju użytych materiałów budowlanych , terminów , oraz warunków płatności dostępne w biurze firmy Eurovilla lub agenta prowadzącego . Istnieje możliwość na etapie wstępnym po uzgodnieniach z inwestorem dokonania indywidualnej aranżacji układu pomieszczeń .

UWAGA nabycie z rynku pierwotnego, nabywca nie płaci 2% PCC
Przewidywany termin zakończenia inwestycji II kwartał 2018 r.

Podsumowując – nowy dom o współczesnej architekturze i funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń ,położony w dobrej lokalizacji w Starym Wilanowie w przystępnej cenie Kupujący w tym przypadku nie płaci prowizji Eurovilli.
 

Przedstawiona powyżej oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Wszelkie dane i informacje dotyczące niniejszej nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela nieruchomości.

Cechy

Lokalizacja

Biedronki, Wilanów, Warszawa, mazowieckie, Polska

Agent

Kontakt

Wiadomość została wysłana

Podobne oferty (44)